Laika ziņas
Šodien
Slapjš sniegs
Rīgā +1 °C
Slapjš sniegs
Sestdiena, 14. decembris
Gaisma, Auseklis

Kāzas

Kāzu transports – gan izklaidei, gan praktiskai nepieciešamībai

Gatavojoties kāzām, būtisks aspekts, par ko laikus parūpēties, ir kāzu transports. Ne tikai par to, kas ir jaunā pāra sapņu auto vai veids, kā pārvietoties, bet arī – kā kāzu dienā no salaulāšanās vietas uz svinību vietu nokļūs jaunā pāra viesi.

Kāzu organizators prot piemeklēt katram pārim piemērotāko svinību stilu

Tāpat kā varam sarīkot jebkuru ballīti jebkurā vietā, viss atkarīgs tikai no mūsu fantāzijas un pieejamajiem līdzekļiem, kā arī laika un prasmes plānot, arī kāzas var nosvinēt, kā vien sirds vēlas. Gan pilī, gan meža būdiņā. Pašu tuvāko klātbūtnē un simts viesu pulkā.

Latvijai vajag: Kāzas

Augusts tradicionāli ir kāzu laiks. Arī mūsdienās, kad neviens vairs neskatās šķībi, ja jaunās ģimenes sākums netiek skaļi daudzināts svinīgās ceremonijās un plašās ballītēs. Ģimenes ir dažādas. Tomēr kāzu vadītāja Anete Bendika ir pārliecināta – Latvijai vajag arī kāzas!

Laulības gleznainajā Islandē

Rebekas un Toma Liepiņu kāzu ceremonijas dekorācijas patiesi ir iespaidīgas un vienas no skaistākajām, kādas redzētas. Un kā nu ne, tās radījusi izcilākā māksliniece – pati daba! Kalni, ūdenskritumi, melnās smiltis, bet salūta vietā ziemeļblāzma. Pērnā gada septembrī pāris salaulājās gleznainajā Islandē.

Kāzas – pilī, restorānā vai pļavas vidū?

Iespēju kāzu svinību vietām ir ļoti daudz, arī ceremoniju jau vairākus gadus var rīkot teju jebkurā vietā – kā tradicionālajās iestādēs, piemēram, dzimtsarakstu nodaļās, baznīcās, tā zem klajas debess pie dabas, pilīs un tā tālāk. Arī dažādas interneta vietnes piedāvā neskaitāmas idejas kāzu stilam, krāsām, noformējumam. Pāri ir ļoti dažādi, un katrs var atrast veidu, kā īstenot savas sapņu kāzas, uzskata Kāzu Aģentūras vadītāja Dace Miezīte.

Labākās kāzu svinību vietas

Jau ilgāku laiku kāzas ir kļuvušas par notikumu, kas var tikt organizēts jebkur. Šobrīd pāri ļauj vaļu savai iztēlei un gan kāzu ceremonijas, gan svinības rīko visneiedomājamākajās vietās. Tie var būt šķūņi, vecāsmammas piemājas dārzs, meža vidus vai plosts upes vidū. Vietas, tāpat kā laika, nozīme ir mainījusies, tieši tāpēc nav tādas dienas un pulksteņa laika, kas nebūtu piemērots, lai viens otram teiktu maģisko jāvārdu.

Sprādzienā Sīrijas kurdu kāzās 32 bojāgājušie

Pašnāvnieka terorista sarīkotā sprādzienā kāzās kurdu kontrolētajos Sīrijas ziemeļaustrumos pirmdien nogalināti 32 cilvēki un aptuveni 100 ievainoti, pavēstīja mediķu pārstāvis un liecinieki.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide