Laika ziņas
Šodien
Viegls lietus

Mareunrol's

Latvijas Mākslas akadēmijā notiks lekciju cikls Fashion Future

25. novembrī plkst. 19 Latvijas Mākslas akadēmijas Lielajā aulā LMA Modes mākslas katedra sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu (VKKF) un Dāņu institūtu organizē lekciju ciklu Fashion Future, aicinot pasaulē pazīstamus modes māksliniekus iezīmēt mākslas un modes sinerģiju nākotnē. Vieslektori – modes dizainers Henriks Vibskovs (Dānija) un Rolands Pēterkops no modes dizaineru apvienības Mareunrol's (Latvija).

Dueta Mareunrol's slepenais eksperiments

Pamatstāsts ir par pretvēju – savu jauno kolekciju Epizode 2 raksturo Mareunrol's dizaineri Mārīte Mastiņa un Rolands Pēterkops, kuri jūnija beigās to prezentēja oficiālajā Parīzes modes nedēļas programmā. Šis ir pirmais Latvijas modes zīmols, kuram tas ir izdevies.Iedvesmu vīriešu kolekcijas Epizode 2 radīšanai dizaineru duets ir guvis no 80.

Latvijas modes mākslinieku darbi iekļauti Parīzes modes nedēļas programmā

Parīzes vīriešu modes nedēļā, kas no 27.jūnija līdz 1. jūlijam risinās Francijas galvaspilsētā Parīzē, piedalīsies arī Latvijas modes zīmols MAREUNROL’S. Šis ir pirmais Latvijas modes zīmols, kas līdz šim ticis iekļauts oficiālajā Parīzes modes nedēļas programmā, pavēstīja zīmola pārstāve Annika Vītola.

Scenogrāfe Pormale un mākslinieki Mareunrol’s piedalās starptautiskā teātra festivālā Čīlē

Šogad Starptautiskajā teātra festivālā Santiago a Mil, kas notiek Čīles galvaspilsētā Santjago, viesosies scenogrāfe Monika Pormale un modes mākslinieki Mareunrol's. Festivālā tiks izstādītas viņu instalācijas Eksponāts I, Eksponāts II un Īrnieks/Kustība bez nosaukuma, kas 2011.gadā jau viesojušās festivālos Prāgā, Rīgā, Nitrā, Santarkandželo, Terni un citur.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide