Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā +2 °C
Apmācies
Svētdiena, 15. decembris
Jana, Johanna, Hanna

Salaspils

Salaspilī atklāta pirmā lielizmēra saules siltumenerģijas stacija Latvijā

SIA Salaspils Siltums atklāj pirmo saules enerģijas staciju Latvijā. Projekta ietvaros izveidots 21 672 kvadrātmetrus liels aktīvais laukums ar 1720 saules kolektoriem, kas, sākot jau ar 2020. gadu, nodrošinās centralizēto siltumapgādi Salaspils novada iedzīvotājiem, informē uzņēmuma pārstāvji.

Zaudējumi neizdarības dēļ

Pamestība un graustam līdzīgs izskats – tāda aina joprojām paveras, apmeklējot Salaspils kultūras namu Enerģētiķis, kurā jau vairāk nekā pusgada garumā ir apturēti rekonstrukcijas darbi. Atjaunoto kultūras namu bija paredzēts pabeigt pirms Latvijas 100. dzimšanas dienas svinībām. Ar nepacietību kultūras nama atjaunošanu gaida vairāki deju kolektīvi, kuri šobrīd ir spiesti mēģinājumus vadīt brīžiem nepiemērotās telpās, taču daļēji demontētajā būvniecības objektā ar katru dienu aina kļūst arvien skumīgāka, un par darbu pabeigšanu paredzētajā termiņā neviens vairs nerunā.

Vācijas pilsētā ielu nosauc Salaspils vārdā

Vācijas pilsētas Finstervaldes jaunākajai ielai dots nosaukums par godu Salaspilij, aģentūru LETA informēja Salaspils novada domes pārstāve Lolita Balcerbule.

Lēmums apvienot kultūras iestādes Salaspilī pārsteidz to vadītājus

Ceturtdien Salaspils novada domes sēdē plānots izskatīt domes priekšsēdētāja Raimonda Čudara (Vienotība) iesniegtu lēmuma projektu par vienotas pašvaldības iestādes Salaspils kultūras nams izveidošanu. Opozīcijas pārstāvji norāda uz steigu, kādā šis lēmums tiek virzīts, un izsaka aizdomas, ka pašvaldības vadītāja mērķis ir iecelt amatā savu cilvēku, trešdien lasāms avīzē Diena.

Salaspils mērs vēršas Ģenerālprokuratūrā par VARAM rīkojumu

Salaspils novada domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars (Vienotība) ceturtdien vērsies Ģenerālprokuratūrā ar iesniegumu par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Kaspara Gerharda (NA) lēmumu atcelt domes lēmumu izveidot pastāvīgās komitejas, portālu Diena.lv informēja Čudars.

Cilvēkiem pāragri ļauts atgriezties degušajā ēkā Salaspilī - tā nav droša

Būvniecības valsts kontroles biroja eksperti uzskata, ka Salaspils novada pašvaldība pārsteigusies, ļaujot cilvēkiem atgriezties sociālajā mājā, kurā nedēļas nogalē izcēlās traģiskais ugunsgrēks. Ēkas ceturtais stāvs pēc ugunsnelaimes nav drošs, otrdien vēsta Latvijas Televīzija."Tur cilvēki ir ievākušies.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide