Lai pārliecinātos par sedziņas efektivitāti, Belly Armor aicinot grūtnieces paņemt un viņu ražotajā segā ietīt savu mobilo telefonu, solot, ka pēc 30 sekundēm viņu telefons nebūs vairs spējīgs uztvert vietējā mobilā operatora pārraidītos signālus. Kā norāda Belly Armor, šāds tests apliecina, ka ikviena grūtniece tiek pakļauta lielākam vai mazākam radiācijas riskam, ko savukārt ietekmē jauda, ar kādu darbojas mobilā telefona tīkla operators, konkrētais telefona modelis un arī pašas grūtnieces atrašanās vieta.
Belly Armor segas izgatavošanā izmanto kokvilnu, satīnu vai flīsu, kas ražošanas procesā tiek pārklāts ar īpašu materiālu, sauktu par RadiaShield, kas, pēc kompānijas apgalvojumiem, bloķē datoru, mobilo telefonu un citu elektroierīču raidīto radiācijas līmeni par par 99,9%.
Saskaņā ar interneta vietnes reviews.cnet.com datiem, no ASV tirgū piedāvātā radiāciju visspēcīgāk izstaro tādi mobilo telefonu modeļi kā Motorola Bravo, Motorola Droid 2 Global, Sony Ericsson Statio (Idou). To izstarotā radiācija pietuvojusies likumdošanā atļautajam maksimālajām rādītājam. Jāpiebilst, ka Eiropas likumdošanā noteiktā maksimālā radiācijas izstarošanas norma, ko drīkst pārraidīt mobilo telefonu aparāti, par 25% pārsniedz ASV noteikto.