Protams, protams, tieši Starks par "pieņemamu cenu" (istabu cena svārstās no 79 līdz 200 eiro, to lielums — no 15 līdz 35 kvadrātmetriem) ir tas, kas projektam piešķir papildu pipariņu. Mama Shelter koncepts ir Pelnrušķītes un prinča laulības jeb hosteļa un luksusa viesnīcas hibrīds. Arī nosaukums izvēlēts stilam atbilstoši — jestrs un omulīgs, turklāt pie mammas vienmēr ir visdrošāk. Jebkurā vecumā.
Viesnīcai ir septiņi stāvi, 172 istabas, un tās atrašanās vieta — ilgu laiku par nomaļu uzskatītais 20.rajons, iespējams, pirmajā mirklī varētu nešķist pati iekārojamākā. Kā trāpīgi rakstījis kāds britu laikraksts: "Vēl nesen 20.rajons bija stilīgs tikai tiem, kas jau miruši." Joks vietā, turpat netālu atrodas slavenā Perlašēza kapsēta, kurā atdusas gan Edīte Piafa, gan Oskars Vailds, gan Džims Morisons — viņa kapa apmeklējums The Doors nezūdošajiem cienītājiem iemantojis sava veida svētceļojuma statusu. Taču arī 20.rajons mainās, pamazām pārtopot jauneklīgi alternatīvā vidē. Netālu no Mama Shelter — izbijušā metrostacijā — atrodas arī labākais indierock klubs Parīzē Fleche D"Or.
Mama Shelter interjers ir klasiskā Starka stilā — griestus, grīdas un pat liftu klāj franču dizaina huligāna iecienītais urbānais grafiti. No aforismiem un dzejas rindām līdz visādām jestrām muļķībām. "Cilvēki un delfīni ir vienīgie dzīvnieki, kuriem sekss sagādā baudu" — un tādā stilā. Istabas datora ekrānā spokojas zilas vistu kājas, lampas pie gultas atgādina šausmīgu un ne tik šausmīgu pasaku viepļus. Virs restorāna/bāra garā galda izkarināti plēsējputni, sak, neatstājiet tukšu šķīvi... Tajā iebūvēti arī ekrāni — varat brokastot un sērfot internetā.
Istabās ir bezvadu internets, luksusa viesnīcas cienīga gultas veļa — visi tie tīkamie komforta sīkumi, ko prasīgs ceļotājs cer saņemt no labas viesnīcas. Turklāt pilnīgi citas Parīzes sajūta, jo, nokļūstot Starka "patvertnē", esat iemests rajonā, kur, iespējams, citādi nemaz nenokļūtu un kas jau ir piedzīvojums pats par sevi.