Izstādes nosaukums ir mākslinieka atbilde iespējai satikt tik daudzus interesantus cilvēkus – mūziķus, aktierus un politiķus. Fotokamera, smaids un draudzīga saruna, līdzīgi kā pase, atvēra daudzas durvis un no svešam acīm tik rūpīgi sargātā privātuma robežas.
Ulvja Alberta veikums ir iespaidīgs, vairāk kā 40 darba gados Amerikā tapušu fotogrāfiju, arhīvs. Līdzās jau pasaules atzinību guvušiem mākslinieka darbiem šajā izstādē Ulvis Alberts piekritis parādīt tos, kas nav bijuši kopēti vai izstādīti agrāk - aktrise Elizabetes Teilores, dziedātāja un komponista Pola Makartnija, pop-art ikonas Endija Varhola portreti, kā arī Džimija Hendriksa foto, kas tapis 1968. gadā, Sietlā.
ASV strādājošais latviešu fotogrāfs Ulvis Alberts ir tikpat spilgta personība kā viņa portretētās popmūzikas leģendas, Holivudas kinoindustrijas zvaigznes un profesionālie pokera spēlmaņi. Alberts dzimis Rīgā, Otrā pasaules kara laikā kopā ar ģimeni nonācis Vācijā, bet 1949. gadā no Rāvensburgas emigrēja uz ASV. Absolvējis Vašingtona universitāti Sietlā iegūstot bakalaura grādu radio un televīzijā. Savas fotogrāfa gaitas sācis Sietlas laikrakstā un pirmo ievērību guvis sešdesmito gadu sākumā tieši ar Boba Dilana (1966), Džerija Garsijas (1967), ģitārista Džimija Hendriksa (1968) un Tīnas Tērneres (1970) portretējumiem.
Ulvis Alberts piedalījies filmu veidošanā – radījis vairākas īsfilmas un dokumentālās filmas. 1973. gadā ticis ielūgts auditēt vairākas filmu veidotāju programmas Amerikas Filmu Institūtā Beverlihilzā. Pārceļoties uz Losandželosu Ulvis Alberts turpināja fotografēt – nu jau 70. un 80. gadu filmu zvaigznes - Kristoferu Rīvsu, Džeku Lemonu, Niku Nolti, Polu Ņūmenu, Džeku Nikolsonu un citus.