Viens no projekta Digital Art House līdzdibinātājiem Jurijs Getalo ir gandarīts, ka izstādi Izcilie modernisti piecos mēnešos no maija līdz oktobrim apmeklējuši vairāk nekā 72 000 skatītāju. "Mūsdienu tehnoloģiju un XX gs. mākslas simbioze no 20 labākajiem pasaules muzejiem" – tā tika pieteikta šī izstāde, ko precīzāk būtu saukt par šovu, jo, pateicoties multimediālajai videi, HD un Dolby Surround tehnoloģijām, bija radīta iespēja "ienirt" mākslas darbos, pētīt tos līdz niansēm. Vizuālo efektu paspilgtināja atbilstoši piemeklēta instrumentālā mūzika. "Skatītāju atsaucība liecināja, ka šāda veida projekts Rīgā ir vajadzīgs, jo vairāk tāpēc, ka tas ir vienīgais Baltijas valstīs un tuvējā Skandināvijā," skaidro J. Getalo. "Īpaši priecājamies, ka varējām piesaistīt bērnu interesi. Tieši šis formāts – jauno tehnoloģiju iespējas – ir tas, kas pārsteidz bērnus un pusaudžus, kuri jau pieraduši pie digitālās vides. Tas ir kā impulss tālākai viņu intereses noturēšanai un izglītošanai, tāpēc domājam tālāk un plašāk."
Kā piemērota vieta Digital Art House izvēlēta ēka Rīgā, Skolas ielā 2, kas agrāk bija kinoteātris Pionieris, kādu laiku – naktsklubs. "Notiek pārbūve – jo augstāki griesti, lielāka telpa, jo šovs ir elpu aizraujošāks. Šobrīd mums ir plāni pieciem gadiem. Te būs ne tikai izstādes un stāsti par māksliniekiem, iespēja aplūkot izcilāko pasaules mākslinieku multimediālās ekspozīcijas, gremdēties interaktīvās instalācijās un virtuālajā realitātē, bet rīkosim arī izglītojošus sarīkojumus, lekcijas, darbnīcas bērniem. Ir jau vairākas izstādes, ko sagatavojuši mūsu partneri, bet ceram sadarboties arī ar Latvijas māksliniekiem, veidojot līdzīgus projektus," stāsta J. Getalo un ļauj pasapņot vēl tālāk – namā būs arī restorāns, skatuve nelieliem koncertiem, izstāžu zāles.
Pirmā no šobrīd apskatāmajām multimediālajām izstādēm – Mikelandželo. Pasaules radīšana. Tajā var aplūkot telpiskus skulptūru modeļus, lielformāta sienas gleznojumus vissīkākajās detaļās, doties virtuālā ekskursijā pa Siksta kapelu. Milzīgie ekrāni, Visual360 tehnoloģija un Baha, Hendeļa un Mocarta mūzikas pavadījums pastiprina mākslas emocionalitāti. Otrs šovs ir Gustavs Klimts. No mīlestības līdz nāvei. Mākslinieka "zelta perioda" darbi it kā staro no iekšpuses, un to ietekmes spēks salīdzināms ar ikonām. "Ceram, ka Digital Art House kļūs par daļu no Ziemassvētku brīnuma," aicina J. Getalo.