Kā liecina līdz šim apkopotie rezultāti, Romnijs Mērilendā saņēmis 47,4% balsu, bet par viņa tuvāko sekotāju konservatīvo kristiešu kandidātu Riku Santorumu šajā štatā nobalsojuši 30,2% vēlētāju.
Tikmēr Viskonsīnā Romnijs uzvarējis ar 42,4% balsu, bet Santorums ieguvis 37,8% vēlētāju atbalstu. Savukārt Vašingtonas apgabalā par Romniju nobalsojuši 70% vēlētāju, vēsta laikraksts The Washington Post.
Kopumā, lai kļūtu par partijas kandidātu ASV prezidenta vēlēšanās, republikāņu pretendentam nepieciešamas 1144 nacionālā konventa delegātu balsis. Telekanāla CNN aplēses liecina, ka līdz šim Romnijam izdevies nodrošināt 630 delegātu atbalstu.
Kopumā Romnijs līdz šim uzvarējis 24 priekšvēlēšanās, bet Santorums izcīnījis 11 uzvaras. Tikmēr Santorums pēc piedzīvotājiem zaudējumiem paziņojis, ka cīņa par partijas nomināciju novembrī gaidāmajām vēlēšanām ir tikai pusē, un solījis turpināt dalību priekšvēlēšanās vismaz līdz maijam, kad priekšvēlēšanas notiks štatos, kur viņam ir lielākas izredzes uzvarēt.
Gaidāms, ka pēc Romnija uzvaras otrdienas priekšvēlēšanās aizvien skaļāk izskanēs Republikāņu partijas līderu aicinājumi Santorumam izstāties no cīņas, lai stiprinātu Romnija pozīcijas.
Otrdien aizvadītās priekšvēlēšanas, šķiet, iezīmē jaunu sākumu Romnija kampaņā, jo viņš visu uzmanību pievērš pašreizējā Baltā nama saimnieka Baraka Obamas kritizēšanai, vairs nepieminot savus sāncenšus Republikāņu partijā. Arī Obama veltījis tiešu kritiku Romnijam, kas liecina, ka viņš Romniju uzskata par lielāko šķēršļi ceļā uz pārvēlēšanu prezidenta amatā.