Iespaidīgu izmēru komunisma klasiķu attēli atradās Kima Irsena vārdā nosauktajā laukumā, kur jau vairākas desmitgades notiek parādes un citi svinīgi pasākumi. Jāpiebilst, ka K. Marksa un V. Ļeņina attēli laukumā atradās, par spīti ievērojamām izmaiņām marksisma-ļeņinisma doktrīnā, kas Ziemeļkorejā ir koriģēta atbilstoši valdošajai čučhe (pašpietiekamības) ideoloģijai.
Atsaucoties uz notikumus Ziemeļkorejā atspoguļojošā interneta portāla NK News sniegto informāciju, The Daily Telegraph precizē, ka ģīmetņu demontāža notikusi vēl aizvadītajā vasarā, pie kam bez jebkādiem paskaidrojumiem. Šāds solis sperts vienlaikus ar Kima Čenuna piesardzīgajiem mēģinājumiem padarīt Ziemeļkorejas sabiedrību atvērtāku un mazāk atkarīgu no militāras vadības.
Kims Čenuns pārņēma Ziemeļkorejas vadību 2011. gadā, pēc sava tēva Kima Čenira nāves. 2012. gada jaunais valsts līderis tika oficiāli apstiprināts par Korejas Darba partijas pirmo sekretāru un Ziemeļkorejas Aizsardzības komitejas priekšsēdētāju, bet pēc tam saņēma armijas maršala dienesta pakāpi. Lai arī Kims Čenuns ir vairākkārt apliecinājis savu atbalstu čučhe idejām, kā arī paudis gatavību cīnīties ar „naidīgu ideoloģiju” iekļūšanu Ziemeļkorejā, izskanējusi informācija, ka viņa mērķis ir daļēji reformēt valsts ekonomiku pēc Ķīnas parauga.