"Mēs saglabājam nemainīgu nostāju, ka [Kima vizīte] ir iespējama un nepieciešama līdz šā gada beigām," sacīja ministrijas pārstāvis sakariem ar presi. "Mēs mierīgi veicam nepieciešamos sagatavošanas darbus un īstenojam centienus, lai vienošanās, kas ir panāktas abu Koreju starpā, tiktu īstenotas bez problēmām."
Trešā samita gaitā septembrī Phenjanā Kims solīja, ka apmeklēs Dienvidkoreju "iespējami drīzā laikā", atbildot uz Dienvidkorejas prezidenta Muna Džē Ina vizīti Ziemeļkorejas galvaspilsētā.
Tika izteiktas cerības, ka Kims Seulu apmeklēs līdz gada beigām, tomēr arvien biežāk izskanējušas skeptiskas prognozes, ņemot vērā iestigušās Phenjanas un Vašingtonas denuklearizācijas sarunas.
Aizvadītajā nedēļā tikšanās gaitā G20 samita laikā Argentīnā ASV prezidents Donalds Tramps esot Munam devis "zaļo gaismu" plānotajam samitam un norādījis, ka Kima vizīte Dienvidkorejā varētu radīt jaunu impulsu Korejas pussalas denuklearizācijas centieniem.
Dienvidkorejā februārī notikušās ziemas olimpiskās spēles iezīmēja zināma atkušņa sākumu līdz šim izolācijā dzīvojušās Ziemeļkorejas attiecībās ar ārpasauli, arī kaimiņvalsti Dienvidkoreju un ASV.
Tramps un Kims samitā Singapūrā 12.jūnijā parakstīja kopīgu dokumentu, kurā Ziemeļkoreja apņēmusies "strādāt Korejas pussalas pilnīgas denuklearizācijas virzienā"