Laika ziņas
Šodien
Sniega pārslas
Rīgā +1 °C
Sniega pārslas
Sestdiena, 14. decembris
Gaisma, Auseklis

Vatikāna pārstāvis: Pāvests izdos jaunas direktīvas bērnu seksuālās izmantošanas novēršanai

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
ļuļa
ļ
šis pāvests ir viena vienīga vilšanās. nepietiek ar to, ka pedofīli netiek (vai tiek ļoti reti) sodīti, viņš vēl nesen paziņoja, ka pie bērnu izmantošanas vainīgs esot sātans (kā tad, vienmēr vainīgs kāds cits, tikai ne bērnu izvarotāji). un visa cita starpā, vācijā tikko ir pazuduši materiāli par pedofīlijas skandālā iesaistītiem priesteriem. protams, ka nejauši, un protams, ka arī te sātans ir vainīgs. neviens cits, nekāda pēdu slēpšana.
Dimba
D
>>>> ļuļa --------atskanēja ļuļa balss no miskastes. Tad ļuļa atkal ierāva kārtīgu šļuku no miskatē atrastās gumijas spirta pudeles. Tad skaļi čāpstinādams vienīgo pussapuvušo zobu oraalā cauruma vidū, uzkoda tajā pašā miskastē atrasto pus-puvušo gurķi, uz skaļi izlaida gāzu mākoni pa abiem galiem, no kura smakas, rūdītie miskastu runči aizdrāzās prom nelabi ņaudēdami, un astes iežmieguši. Tad, tusnīdams, atkrita uz sajāta, smirdīga matrača, vēlreiz izlaida gāzes, un sāka saldi krākt. Sapnī viņam rādījās, ka sātans viņu atkal izmanto, drāzz visos caurumoes, un viņa bija laimīga. Tas taču bija tik patīkami, un solīja bezbēdu dzerstīšanos vēl divas dienas! Kā arī garšīgi, un barojoši!
 • 7
 • 0
Nevajag mani lamāt!
N
Lai gan esmu mauka (un vainīgs - sātans), mana iesauka ir ļuļa , nevis Ļuļa!
 • 2
 • 0
Pravietisnejaukais>Ļuļa
P
Redzi, Ļuļa, visas šīs jezgas dēļ cilvēki tiek mudināti izdarīt nepareizus secinājumus. Viens no tiem - ka Sātans ir neeksistējošs pasaku tēls. Bet viņš ir ļoti reāls tēls, tik pat reāls, kā cilvēka atbildība par saviem darbiem. Jo cilvēks ir atbildīgs par tādu savu stāvokli, kad viens blēdīgs gars to var izrīkot.
 • 3
 • 10
Jā, katoļiem precēties jāļauj.
J
Tad viņi neizvaros un nemocīs mazus bērnus, bet gan savas precētās sievas, un tās TO tik vien gaida. Tiesa, kas viņiem neļauj pisties neprecētiem, un vai tad tikai tāpēc, ka nav precēti, jākrīt maziem bērniem VIRSŪ? Vai kāds pedofīls aprecoties klūst NATURĀLS maukurs?
Nu gan
N
ŠAUSMĪGI, un tas ka bērnus šie ,,prāvieši,, izmanto nevienam sirds nesāp. Raksta kaut kādus murgus. Laikam vienīgā izeja atļaut tiem katoļu,,prāviešiem,, precēties. LUTERĀŅU mācitaji drikst precējies, un dzemdēt bērnus,tāpat pareizticīgie mācitaji. Tā ir cilvēces dabā,un šajā gadījumā pat Dievs nevar palīdzēt.Bet sodi vai nedodi,pedofilie priesteri,tomer mocis un izvaros bernus.
LUTERĀŅU mācītāji, patiešām,
L
DRĪKST dzemdēt bērnus, un pareizi ticīgie, iespējams, pat DZEMDĒ. Un tas esot CILVĒCES DABĀ, ka macītāji dzemdē bērnus, un pat Dievs NEVAR palīdzēt, jo mācītāji dzemdē BEZ Dieva palīga. Tikai pedofīlie priesteri nedzemdē, toties moca pareizi ticīgos un UTERĀŅU bērnus un raksta KAUT KĀDUS murgus. Kā te pats velns lai kaklu nenolauž?
 • 11
 • 3
Pravietisnejaukais
P
Jūtos gandarīts par manu novērtējumu . Starp citu , ipriekšējais teksts, kurā es divas reizes citēju Pāvila vēstules... ir pazudis un nav atrodams.
Jā, iemeslu GANDARĪJUMAM ir
J
PĀRI PĀRIM. Vai līdz pašai ellei gan!
 • 8
 • 5
VISLABĀKĀ anekdote ir pravietis,
V
kas PATS SEVI par tādu pasludinājis. Tāds sātanam rados un draugos UZ MŪŽIEM, un GARANTIJA tam Dieva Vārds.
Pravietisnejaukais
P
Nebiju negad piedzīvojis, ka anekdoti atkārtojot , tā kļūst arvien smieklīgāka.
Gudrs nesmejas.
G
Smejas tikai muļķis, un to mums zemes pamati māca. Bez tam, katra anekdote ir TIK smieklīga, cik smieklīga IR. To nevar padarīt smieklīgāku ne to atkārtojot, ne to vispār nepieminot vai nesakot.
 • 10
 • 5

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits