Tiek ziņots, ka Francijas amatpersonām pašreiz īsti neesot skaidrs, ko lai iesāk ar teroristu mirstīgajām atliekām - anonīmi guldīt zemes klēpī vai atdot piederīgajiem.
Astoņi uzbrucēji mira 13.novembra vakarā, taču ne visi no viņiem ir identificēti. Vēl trīs teroristi nogalināti 18.novembrī specvienību iebrukumā kādā dzīvoklī Parīzes priekšpilsētā Sendenī; viens aizvien nav atpazīts.
Likums paredz vairākus iespējamos scenārijus, norāda iestādes, kura Parīzē nodarbojas ar apbedīšanas pakalpojumiem, vadītājs Fransuā Mičo-Nerars. "Vai nu ģimenes lūdz atdot mirstīgās atliekas vai arī to nedara. Ja ģimene veic šādu lūgumu, tai ir tiesības mirušo apbedīt tajā apdzīvotajā vietā, kur viņš dzīvoja vai gāja bojā, vai tur, kur ģimenei pieder apbedīšanai paredzēts zemes gabals." Savukārt, ja piederīgie mirstīgās atliekas nelūdz atdot, par mirušo tālākās rūpes jāuzņemas vietējai pašvaldībai. Aģentūras AFP aptaujāto Parīzes priekšpilsētu vadītāji teicās neko nezinām par plāniem apbedīt mirušos teroristus.
Viens no teroristiem, kurš piedalījās asiņainākajā uzbrukumā Bataclan koncertzālei, bija 28 gadus vecais Francijas pilsonis Semi Amimūrs. Viņa ģimeni pārstāvošais advokāts stāsta, ka viņi aizvien gaida tiesu mediķu atļauju, lai varētu piederīgo apglabāt.
Vietējās varas interesēs būtu anonīmi kapi, lai tie nekļūtu par savdabīgu "svētceļojuma mērķi" citiem ekstrēmistiem, teikts publikācijā.
Visi šobrīd identificētie uzbrucēji, izņemot vienu, bijuši Francijas pilsoņi. Ja rūpes par viņu apglabāšanu uzņemsies vietējā vara, tad kā viena no iespējamajām atdusas vietām tiek minēta kāda kapsēta Parīzes dienvidos. Tur zemes klēpī guldīts šī gada janvārī košera pārtikas veikalā Parīzes austrumos četrus cilvēkus nogalinājušais islāma ekstrēmists Amedijs Kulibali.
Kapsētas pārstāvji gan noliedz, ka būtu saņēmuši lūgumu "apglabāt teroristus."
Teroraktos Parīzē naktī uz 14.novembri tika nogalināti 130 cilvēki un vairāk nekā 300 ievainoti. Atbildību par teroraktiem uzņēmies teroristiskais grupējums Islāma valsts.