Tūkstošiem cilvēku gājienā dodas uz Atēnu centru, un policija lēš, ka demonstrācijā piedalās 13 000 cilvēku.
Trešdien pilnībā slēgtas skolas, bērnudārzi un valsts iestādes, bet valsts slimnīcas palīdzību sniedz tikai neatliekamos gadījumos.
Tāpat nekursē autobusi, metro un vilcieni, kā arī prāmji starp Grieķijas kontinentālo daļu un salām Jonijas un Egejas jūrās.
Taču, neskatoties uz šiem traucējumiem, darbība vairākās nozarēs norit kā ierasts, tostarp darbu turpina lielveikali, krogi un kioski, kā arī vairums pašnodarbināto, tai skaitā taksometru vadītāji.
Grieķijas arodbiedrības aicina valdību steigšus risināt problēmas ar augsto inflāciju, stagnējošām algām un neatbilstošiem sociālajiem pabalstiem. Arodbiedrības galvenokārt sūdzas par to, ka patēriņa cenas pēdējos gados nemitīgi kāpušas, taču atalgojums netiek palielināts.
Valsts sektora pārstāvji pieprasa strādājošo algas palielināt par 10% un atjaunot 13. un 14.mēnešalgas, kas tikušas atceltas.
Grieķijas lielākā arodbiedrība GSEE norāda, ka šis streiks ir "atbildes reakcija uz valdības atteikšanos veikt pasākumus, lai garantētu darba ņēmējiem pienācīgu dzīvi."
Tikmēr otrdien 24 stundu streiku jau rīkoja Grieķijas žurnālistu arodbiedrība, aicinot noteikt jaunus darba koplīgumus. Iepriekšējo reizi arodbiedrība streikoja 2008.gadā jeb pirms Grieķijas smagās finanšu krīzes.