Parasti SKS dzīvo seši kosmonauti.
NASA amatpersona žurnālistiem apstiprināja, ka ASV, Kanāda, Japāna un Eiropas Kosmosa aģentūra zina par Krievijas ideju un to apsver.
Krievijas mediji vēsta, ka doma par apkalpes samazināšanu radusies tāpēc, ka Maskava pēdējā laikā sūta mazāk kravas kuģu uz SKS un šādi varētu samazināt izdevumus.
ASV tikmēr palielinājušas piegādes SKS laboratorijai, gatavojoties piektdien veikt iziešanu kosmosā, lai uzstādītu iekārtu, kas ļautu SKS saslēgties ar komerciālajiem kosmosa kuģiem, šādi paverot iespēju lielākam skaitam privāto kosmosa kuģu tuvākajos gados piestāt pie SKS laboratorijas.
NASA amatpersona norādīja, ka Krievija ir apņēmusies piedalīties SKS programmā vismaz līdz 2024.gadam, un pauda pārliecību, ka Maskava patur to prātā, lai arī kādas problēmas tā piedzīvotu.
NASA amatpersona sacīja, ka kosmosa pārvalde apsvērs Krievijas ierosinājumu, pretstatot to visiem riskiem, ko tas var radīt SKS apkalpei un kosmosa stacijai, un pēc tam starptautiskie partneri mēģinās tam pielāgoties vai arī pārliecināt Krieviju, ka tā nav laba doma.
SKS pirmais modulis "Zarja" tika palaists kosmosā 1998.gada 20.novembrī. Kopš tā laika kosmosa stacija ievērojami paplašinājusies un tagad to veido jau 15 moduļi, kas sver vairāk nekā 400 tonnas.
SKS riņķo aptuveni 400 kilometrus virs Zemes. Viens lidojums ap Zemi tiek veikts 1,5 stundās.