Savukārt Sīrijas valsts televīzija pavēstīja, ka "mūsu īpašo uzdevumu karaspēks attīrījis Salahedinu no teroristiem".
Abu Muhameds skaidroja, ka nemiernieki "veikuši stratēģisku atkāpšanos no Salahedinas. Šajā rajonā vairs nav neviena nemiernieku karotāja". "Režīma karaspēks tagad ir ienācis Salahedinā," norādīja Abu Muhameds. "Karotāji atkāpjas uz [tuvējo] Sukari rajonu, kur viņi gatavo pretuzbrukumu."
Pretinieks veicis intensīvu artilērijas apšaudi un pielietojis termobāriskās bumbas, kas rada uguns sienu, lai mērķus sadedzinātu slēgtā telpā, sacīja komandieris. Artilērijas apšaude "bija tik spēcīga, ka virs Salahedinas bija putekļu mākonis", apliecināja komandieris. "Tika nogalināti daudzi civiliedzīvotāji, kā arī aptuveni 40 nemiernieki. Nopostītas 40 ēkas."
Savukārt Londonā bāzētās aktīvistu organizācijas "Syrian Observatory for Human Rights" direktors Rami Abdelrahmans sacīja, ka "Salahedinā joprojām ir daži karotāji. Kā šķiet, viņi tur cīnīsies līdz nāvei". BSA preses pārstāvis Kasems Saadedins skaidroja: "Atkāpšanās nenozīmē, ka mēs pametam Alepo. Mums ir militāri plāni attiecībā uz kaujām pilsētā, bet mēs tos nevaram atklāt."
Sīrijas konflikts ilgst jau kopš 2011.gada marta, un saskaņā ar cilvēktiesību aizstāvju organizāciju datiem upuru skaits jau pārsniedzis 20 000, no kuriem lielākā daļa bijusi neapbruņotas civilpersonas.
Rietumi un arābu valstis ar ANO Drošības padomes starpniecību cenšas panākt prezidenta Bašara al Asada aiziešanu no amata, uzskatot, ka tādējādi tiks apturēta vardarbība, taču viņu centienus bloķē Krievija un Ķīna, kas apgalvo, ka iejaukšanās no ārpuses Sīrijas konfliktā novedīšot pie konflikta eskalācijas. Sīrijas varas pārstāvji norāda, ka sastop lieliski bruņotu kaujinieku pretestību, kas saņemot palīdzību no ārzemēm.
Irāna apsūdz Turciju un Persijas līča valstis, ka tās, slepeni vienojoties ar ASV un Izraēlu, ar ieročiem apgādā Sīrijas nemierniekus, lai panāktu tuva Teherānas sabiedrotā - Sīrijas prezidenta Asada - gāšanu.