Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Barons trešajā pagarinājumā pieveic Ventspils basketbolistus

Trīs pagarinājumi sestdien bija nepieciešami Latvijas Basketbola līgas spēlē, kurā Barons viesos ar 114:110 pārspēja čempionvienību Ventspili.

Visu spēles gaitu ritēja līdzvērtīga cīņa un rezultāts auga līdzvērtīgi. Ventspils vienības spēlētājs Džamals Tatums varēja atrisināt jautājumu par uzvarētājiem desmit sekundes pirms pamatlaika beigām. Viņš realizēja vienu no diviem soda metieniem un panāca rezultātu 83:83.

Arī pirmā pagarinājuma galotnē ventspilniekiem bija visas iespējas nodrošināt uzvaru. Trīs sekundes pirms pirmā pamatlaika beigām uz soda metienu līnijas stājās Jānis Strēlnieks, taču realizēja vienu no diviem metieniem (91:91).

Otrā pagarinājuma galotnē Strēlnieks vēlreiz realizēja vienu no diviem soda metieniem, taču Oricevejnunmi Efedžuku padevās precīzs divpunktu metiens un atkal neizšķirts - 97:97.

Saspringtā gaisotnē aizritēja arī trešais pagarinājums, taču tā pēdējā minūtē daudz veiksmīgāki bija Barons spēlētāji, kas pēdējā minūtē guva izšķirošo izrāvienu un svinēja uzvaru ar 114:110.

Barons vienībā izcēlās Efedžuku, kurš guva 41 punktu un pārtvēra 11 piespēles. Savukārt Ventspils rindās ar 30 punktu guvumu atzīmējās Tatums.