Rīgā +20 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

Biedriņa pārstāvētie Warriors kvalificējas NBA Rietumu konferences pusfinālam

Ceturto uzvaru sērijā pret spēcīgo Denveras Nuggets ceturtdien izcīnīja latviešu centra Andra biedriņa pārstāvētā Goldensteitas Warriors vienība, līdz ar to triumfējot NBA rietumu konferences ceturtdaļfinālā ar 4:2.

Sērijas 6.spēlē Warriors savu līdzjutēju priekšā uzvarēja ar 92:88. Lai gan vēl ceturtās ceturtdaļas ievadā Warriors bija 18 punktu pārsvars, pēdējās sekundēs Nuggets pietuvojās līdz 88:90 un uzvaru pilnībā nodrošināja vien Džareta Džeka divi precīzi soda metieni septiņas sekundes pirms mača beigām.

Ar 22 gūtiem punktiem un astoņām piespēlēm uzvarētājiem izcēlās komandas līderis Stīvens Karijs, bet 14 punkti un 21 atlēkusī bumba austrāliešu centram Endrjū Bogutam. Vēl 16 punktus un 10 atlēkušās pievienoja rezervists Drejmons Grīns. Biedriņš palika rezervē arī sestajā play-off spēlē. Tikmēr Warriors rindās negaidīti laukumā atgriezās viens no līderiem Deivids Lī, lai gan iepriekš tika prognozēts, ka gurna savainojuma dēļ viņš šosezon komandai vairs nepalīdzēs.

Denverai tikmēr 24 punkti un deviņas atlēkušās Andrē Iguodalam, bet Tajam Lausonam 17 punkti.

Tādējādi Warriors konferences pusfinālā tiksies Sanantonio Spurs komandu, kas sērijā ar 4:0 uzveica Losandželosas Lakers. Pirmā spēle šajā duelī pirmdien Sanantonio.

Arī iepriekšējo reizi, kad Goldensteita kvalificējās play-off, komanda jau pirmajā kārtā sagādāja pārsteigumu, no turpmākās cīņas izslēdzot spēcīgo Dalasas Mavericks

Tikmēr Austrumu konferencē Bruklinas Nets uzvarēja jau otro spēli pēc kārtas sērijā pret Čikāgas Bulls - 95:92, tādējādi sērijā rezultāts kļuvis 3:3. Uzvarot arī sestdien Bruklinā, Nets var kļūt par devīto komandu līgas vēsturē, kas triumfējusi sērijā, tajā atrodoties iedzinējos ar 1:3.