Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

BK Ventspils basketbolistiem otrais zaudējums Izaicinājuma kausa otrā posma spēlēs

Basketbola klubs Ventspils piedzīvojis zaudējumu FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas otrā posma trešajā kārtā. K grupas spēle otrdien ventspilnieki viesos ar 70:74 (42:38) zaudēja Francijas kluba Dinkerkas Gravelines basketbolistiem.Pirmajā ceturtdaļā abas komandas pārmaiņus bija vadībā, bet otrās ceturtdaļas beigās viesiem izdevās iekrāt pirmo nopietno pārsvaru (38:29).

Mājinieki rezultātu diezgan ātri izlīdzināja un trešās ceturtdaļas vidū arī izvirzījās vadībā.Vēl minūti līdz beigām mājinieku pārsvars bija tikai divi punkti (68:66), taču laukuma saimnieku līdera Vudsaida četri punkti pēc kārtas nosvēra svaru kausus par labu Gravelines komandai.Otrajā K grupas spēlē Lisabonas Benfica basketbolisti uzvarēja Norčēpingas Dolphins vienību 83:75.