Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

BK Ventspils un Šiauliai spēles rezultāts atcelts, svētdien būs pārspēle

BK Ventspils basketbolisti sestdien dramatiskā cīņā zaudēja spēlē par trešo vietu Baltijas Basketbola līgā (BBL). Izšķirošajā cīņā ventspilnieki ar 83:84 piekāpās Šiauliai vienībai. Tomēr vēlāk pēc ilgām diskusijām spēles rezultāts tika anulēts. Abām komandām svētdien būs atkārtoti jātiekas spēlē par trešo vietu.

Visu spēli ventspilniekiem piederēja solīds pārsvars, kas brīžiem pārsniedza desmit punktu robežu. Vēl pirms pēdējās ceturtdaļas BK Ventspils bija 13 punktu pārsvars (65:51), tomēr to atlikušajās desmit minūtēs pazaudēja. 21 sekundi pirms beigām Šauļu komanda ieguva vadību (82:80), uz ko ventspilnieki atbildēja ar precīzu Jāņa Strēlnieka tālmetienu. Tomēr pārsvaru neizdevās nosargāt, jo Siauliai spēlētājs Sarakausks līdz ar finālsvilpi realizēja divpunktu metienu un nodrošināja savai komandai uzvaru.

Ventspilnieku rindās labākais ar gūtajiem 18 punktiem bija Mareks Jurevičus, bet pa 16 punktiem guva Armands Šķēle un Jānis Strēlnieks.

Tomēr pēc spēles ventspilnieki iesniedza protestu, kurā apstrīdēja tiesnešu ieskaitīto grozu. Komisija skatījās videoierakstu un atzina, ka grozs nebija jāieskaita. Tika paziņots, ka abām komandām svētdien būs jāaizvada atkārtota spēle.

Finālspēlē tiksies Kauņas Žalgiris un Viļņas Lietuvos rytas vienības.

(papildināts ar atkārtotās spēles norises dienu)

LOK: Apdraudētas iespējas nodarboties ar sportu Rīgā

“Rimi” Olimpiskais sporta centrs saņēmis vēstuli no Rīgas domes ar paziņojumu, ka sakarā ar veiktajiem grozījumiem MK noteikumos nr. 350, no 1. oktobra vairāk nekā desmit reizes tiek paaugstināta ...