Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Par pirmajām finālistēm Liepājā notiekošajā Eiropas U-20 čempionātā sestdien kļuva Krievijas jaunās basketbolistes, kuras pusfinālā ar 81:65 pārspēja Franciju.Krievijas izlase jau ar pirmajām minūtēm dominēja laukumā un strauji krāja pārsvaru. Pēc puslaika krievietes bija vadībā ar 39:25. Francūzietes centās atgūt zaudēto, taču aizsardzībā nespēja tikt galā ar Annas Ostrohovas un Tatjanas Petrušinas neitralizēšanu.

Pirms pēdējā perioda krievietēm bija jau 20 punktu pārsvars (65:45).Anna Ostrohova ar gūtajiem 22 punktiem bija rezultatīvākā spēlētāja uzvarētāju rindās. Ar 18 punktu guvumu izcēlās Tatjana Petrušina, bet Anastasija Logunova sakrāja 15 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un izdarīja piecas rezultatīvas piespēles. Francijas izlasē labākā ar 18 punkiem bija Margo Oko Zuzū.