Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Liepājas lauvas basketbolisti piedzīvo sakāvi BBL spēlē ar Lietuvos rytas

Liepājas lauvas kluba basketbolisti piekdien piedzīvojuši smagu zaudējumu Baltijas basketbola līgas spēlē pret Viļņas Lietuvos rytas komandu – 59:118 (34:59).Liepājniekiem šī bija otrā neveiksme BBL sezonas trijās spēlēs.Pēc līdzīgā cīņā aizvadītajām pirmajām minūtēm LR ieguva noteicošu pārsvaru 21:8.

Pirmā puslaika vidū liepājnieki gan labu brīdi noturēja aptuveni 10 punktu starpību, taču mājinieku izrāviens 13:2 otrajā ceturtdaļā meistarībā atšķirīgās komandas nolika pa vietām (23:45).Otrajā puslaikā Liepājas lauvas tika “ieliktas krātiņā”, bet pēdējā ceturtdaļā “lauvas” jau bija pilnīgi zaudējušas “zobus” (9:36).

Pa 15 punktiem Liepājas komandas labā guva leģionāri Laimons Kiseļus un Oļegs Kojeņecs.