Rīgā +3 °C
Otrdiena, 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs

Porziņģim double-double Dalasas uzvarā pār tiešo konkurenti

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien kārtējā NBA regulārā turnīra mačā guva 14 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas zem groziem, palīdzot Dalasas Mavericks viesos ar 107:97 apspēlēt Oklahomasitijas Thunder komandu.

Thunder viesiem spēja pretoties vien pirmajā ceturtdaļā, kad vadība bija te vienas, te otras komandas rokās. Otro ceturtdaļu Dalasa uzvarēja ar +9. pēc pirmā puslaika esot priekšā ar 12 punktiem. Atlikušajā laikā Mavericks stabili turējās priekšā mājiniekiem un neradīja šaubas par savu pārākumu - 107:97.

Porziņģis laukumā pavadīja 26 minūtes un 27 sekundes, realizējot piecus no 15 metieniem, tostarp divus no septiņiem trejačiem. Viņa kontā arī desmit atlēkušās bumbas, trīs rezultatīvas piespēles, viena pārtverta piespēle un biens bloķēts metiens. Ar Kristapu laukumā Dalasa guva par septiņiem punktiem vairāk kā Thunder.

Dalasai 29 punkti un 11 atlēkušās Lukas Dončiča kontā, bet vēl četri komandas biedri pievienoja 11-15 punktus, tostarp Kristaps.

Mājiniekus no neveiksmes neglāba Denisa Šrēdera 21 punkts. Viņi šo spēli aizvadīja bez viena no līderiem Krisa Pola.

Thunder ir Dalasas komandas tiešā konkurente Rietumu konferencē, kur Mavericks ar 29 uzvarām 46 mačos ir 5. vietā, bet Oklahomasitija (28-20) ir septītā.