Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Serbijas un Spānijas basketbolisti iekļuvuši pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā

Serbijas un Spānijas valstsvienības basketbolisti kļuvuši par pirmajiem Turcijā notiekošā pasaules čempionāta ceturtdaļfinālistiem. Sestdien pirmajā astotdaļfināla spēlē serbi ar 73:72 dramatiskā galotnē pārspēja Horvātijas izlasi, bet pašreizējie titula īpašnieki spāņi pieveica Grieķijas izlasi 80:72.

Serbijas - Horvātijas spēles pirmā puslaika lielāko daļu vadībā bija Horvātijas basketbolisti, taču serbiem izdevās veiksmīgs otrā puslaika sākums un minimāls pārsvars pēdējās 15 minūtēs jau bija viņiem. Pēdējās divās minūtēs cīņa jau ritēja punkts punktā. Sekundi līdz pamatlaika beigām Aleksandars Rašičs realizēja pirmo soda metienu, otro tīšām meta pret groza stīpu, un atlikušajos mirkļos pretiniekiem atspēlēties neizdevās.Svētdien izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēlēs tiksies Slovēnija un Austrālija, kā arī Turcija un Francija, pirmdien – ASV un Angola, kā arī Krievija un Jaunzēlande, otrdien – Lietuva un Ķīna, kā arī Argentīna un Brazīlija.