Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Thunder neglābj pat Vestbrūka 43 punkti - Heat nonāk uzvaras attālumā no NBA titula

Trešo uzvaru pēc kārtas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijā otrdien izcīnījuši Maiami Heat basketbolisti, savā laukumā ar 104:98 uzveicot Oklahomasitijas Thunder. Rezultāts finālsērijā kļuvis 3:1 Heat labā – jau nākamajā spēlē komanda var nodrošināt pirmo čempionu titulu kopš 2006.gada.

Thunder gan spēli sāka krietni veiksmīgāk, jau 1.ceturtdaļā viesu pārsvars vienubrīd sasniedza pat 17 punktus. Arī otrajā ceturtdaļā vadībā visu laiku atradās Oklahomasitijas komanda, bet mājinieki pārsvaru krietni sadeldēja. Trešajā ceturtdaļā vadību jau pārņēma Maiami, bet atlikušajā laikā, spēlei ritot punkts punktā, prata nosargāt nelielu pārsvaru un izcīnīt uzvaru. Pēdējos piecus punktus uzvarētāju labā guva Mario Čelmerss, kuram tik svarīgajā mačā pavisam 25 punkti.

Tikpat pretinieku grozā sameta Dveins Veids, bet ierasti produktīvākais bija Lebrons Džeimss – 26 punkti, 12 rezultatīvas piespēles un deviņas atlēkušās bumbas. Tiesa, mača izskaņā viņš komandai palīdzēt nespēja neliela savainojuma dēļ. Thunder neglāba pat Rašīda Vestbrūka 43 punkti (metieni no spēles 20/32), bet Kevins Durants šoreiz guva 28.

Sērijas piektā un, iespējams, pēdējā spēlē ceturtdien notiks turpat Maiami. Heat uzvara ļaus komandai triumfēt NBA čempionātā, bet Thunder panākums finālsēriju pagarinātu vēl vismaz par vienu spēli, kas notiktu Oklahomasitijā.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.