Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Valmieras basketbolisti izsēj 18 punktu pārsvaru un zaudē Baronam

Barons basketbolisti otrdien izbraukumā svinēja uzvaru Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas spēlē pār BK Valmiera (93:87), sērijā panākot vadību ar 2-0.

Mājinieki pārliecinoši sāka spēli, izvirzoties vadībā ar 8:0. Arī spēles turpinājumā neliels pārsvars bija valmieriešu pusē, kuri arvien drošāk tuvojās uzvarai.

Vēl sešas ar pusi minūtes pirms pēdējās ceturtdaļas beigām valmieriešiem bija ievērojams 18 punktu pārsvars (78:60) un nevienam nenāca ne prātā, ka to iespējams tik īsā laikā , tomēr to zaudēja ļoti īsā laikā. Barons viens no līderiem Oricevejinmi Efedžuku šo sešu ar pusi minūšu laikā guva 13 punktus, bet visā spēlē sakrāja 24 punktus un bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Sērijas nākamā spēle notiks 27.aprīlī Rīgā.