Rīgā +4 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

VEF Rīga uzvar Baronu LBL pirmajā finālspēlē

Spēles sākumā cīņa ritēja līdzīgā gultnē, tomēr pirmās ceturtdaļas beigās vefiņš ieguva 11 punktu pārsvaru. Baronam lielo starpību izdevās samazināt un pirmā ceturtdaļa beidzās ar četru punktu pārsvaru VEF Rīga labā (24:20). Turpinājumā Baronam izdevās atjaunot līdzsvaru rezultātā un pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 36:36.Otrajā puslaikā pārmaiņus vadībā bija katra no komandām, līdz pienāca pēdējais periods, kurā krietni veiksmīgāki bija VEF Rīga basketbolisti, kuri veica izrāvienu ar 10:1, kuru Baronam vairs neizdevās atspēlēt.

VEF Rīga basketbolisti ar uzvaru sākuši cīņu par Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempiontitulu. Piektdien finālsērijas pirmajā spēlē VEF Rīga viesos ar 90:82 pārspēja Barons vienību.

Uzvarētāju rindās ar 23 punktu guvumu izcēlās Gatis Jahovičs, bet Tadžs Makologs guva 21 punktu. Barons vienībā ar 28 punktiem labākais bija Oricevejinmi Efedžuku.

Finālsērijas nākamā spēle notiks otrdien Arēnā Rīga.