Rīgā +6 °C
Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Ventspils basketbolisti svin trešo uzvaru FIBA Izaicinājuma kausa izcīņā

Basketbola klubs Ventspils FIBA Izaicinājuma kausa izcīņas B grupas ceturtās kārtas spēlē savā laukumā ar 79:70 (38:38) uzvarēja Ukrainas komandu Južnijas Himik. Ventspilnieki līdzšinējās četras spēlēs svinējuši trīs uzvaras un turnīra tabulā ieņem pirmo vietu.

Pirmajā puslaikā vadību pārņēma te viena, te otra komanda, un neizšķirts, ejot pārtraukumā, bija gluži likumsakarīgs iznākums. Laukuma saimnieku rindās uzbrukumā izcēlās Rašads Andersons (14 punkti puslaikā).

Tikpat sīva cīņa turpinājās arī otrajā puslaikā. Tikai pēdējās ceturtdaļas vidū ventspilnieki ieguva izšķirošo pārsvaru (73:66).

Nākamo spēli BK Ventspils aizvadīs 14.decembrī viesos pret Frankfurtes Skyliners komandu.

Dienu iepriekš kārtējo spēli aizvadīja Haifas Maccabi un Skyliners basketbolisti. Dramatiskā cīņā, kurā abu klubu spēlētāji kopā realizēja tikai 21 no 43 soda metieniem, veiksmīgāki galotnē bija Maccabi basketbolisti – 54:53.