Trešdiena, 12. jūnijs
Nora, Lenora, Ija

Eži/LMT Latvijas čempionāta spēlē sīvā cīņā uzveic Garkalnes regbistus

Sestdien, 1. septembrī, Upesciema stadionā notika Livland Latvijas meistarsacīkšu spēle starp Garkalne/Livonia un _Ež_i/LMT komandām. Sīvā cīņā pārāki ar 15:9 (12:9) bija _Ež_i/LMT regbisti.Ežiem tā bija piektā uzvara sešās spēlēs un ar 23 punktiem komanda pacēlās uz otro vietu turnīra tabulā. Savukārt Livonia regbistiem tas bija trešais zaudējums sešos mačos un ar 17 punktiem vienība pagaidām ieņem ceturto vietu.

Livonia/Garkalne spēlētājs Jānis Zuments:Eži gan šoreiz nebija labākajā sastāvā. Mums līdz panākumam pietrūka pavisam nedaudz. Spēlē maz bumbas saņēma mūsu trīsceturtdaļnieki. Neraugoties uz zaudējumu, jāuzsver, ka puikas cīnījās kā lauvas."Eži/LMT treneris Juris Straume: "Jau spēles otrajā minūtē izdarījām piezemējumu, un likās, ka tūlīt viss aizies kā pa sviestu. Taču sāncenši, spēlējot pa vējam, ieguva tiesības uz soda sitieniem, kurus precīzi izpildīja Simons Fuko. Otro piezemējumu izdarījām tikai puslaika izskaņā, kad labi izspēlējām autu. Mača otrajā daļā mēs spēlējām pa vējam un principā kontrolējām situāciju laukumā, taču spriedze bija jūtama. Nedaudz nomierinājāmies tikai tad, kad iesitām vienu soda sitienu."