Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Florbola čempionātā notiks pirmās ceturtdaļfinālu spēles

Šīs nedēļas nogalē tiks aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles Hipolīzings Latvijas florbola čempionātā kungiem. Sērijā līdz trim uzvarām pirmās divas spēles savos laukumos aizvadīs četras labākās komandas – CelTik/Lekrings, Rubene, Talsi/Triobet un RTU-INSPECTA, informēja turnīra rīkotāji.

Cēsnieki savās mājās uzņems Rīgas Lauvas/LU. Tieši rīdzinieki regulārās sezonas izskaņā bijuši patīkamāko notikumu autori. Rīgas Lauvas/LU uzvarēja svarīgākās spēles un no itin pārliecinošās pēdējās vietas kopvērtējumā spēja ielauzties labāko astotniekā. Abās savstarpējās spēlēs pārāki gan bijuši cēsnieki – 7:5 savās mājās un 9:3 viesos.

Interesanta cīņa gaidāma starp divām Vidzemes komandām. Gluži kā pirms gada, arī šajā sezonā ceturtdaļfinālā tiksies Rubene un Pārgauja. Savstarpējās spēlēs šosezon Rubene uzvarēja ar 12:6 un 17:6.

Talsi/Triobet uzņems Tahe. Tieši Tahe regulārās sezonas izskaņā bija viena no tām retajām komandām, kas spēja uzlabot savu sniegumu un pozīcijas kopvērtējumā. Regulārajā sezonā minimālas uzvaras svinēja Talsu florbolisti – 4:2 un 6:5.

RTU-INSPECTA un Ķekavas pārī savstarpējās spēlēs uzvaras svinējuši studenti, taču jāatzīmē, ka abās spēlēs pēc pirmajām divām trešdaļām vadībā bijusi tieši Ķekava, kas šosezon demonstrējusi stabilu sniegumu, par ko daļēji jāpateicas abiem komandas vārtsargiem – Raivo Rostam un Jānim Bramanim, kuru atvairīto metienu procents ir viens no augstākajiem visā līgā.