Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Latvijas handbolisti pirmajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē sagrauj Maltu

Ar graujošu uzvaru Latvijas vīriešu handbola izlase piektdien uzsāka 2014.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmo kārtu. Pirmajā spēlē Latvija ar rezultātu 36:10 (17:4) sagrāva Maltas valstsvienību.

Jau pirmajā puslaikā mūsu handbolisti ieguva iespaidīgu pārsvaru (17:4), atstājot otro puslaiku vairs tikai formalitētām. Tā arī notika un kvalifikācijas turnīru latvieši uzsāka ar pārliecinošu uzvaru - 36:10.

Rezultatīvākais Latvijas izlasē ar sešiem gūtajiem vārtiem bija Ēriks Blūms, bet pa piecām reizēm precīzi meta Kaspars Lisovskis un Dainis Krištopāns.

Turnīra turpinājumā Latvijas izlase sestdien spēkosies ar mājinieku vienību Turciju, bet pēdējā mačā svētdien tiksies ar Igauniju.

Latvijas izlase sacenšas D grupā. Tikmēr A grupā cīnās Ukraina, Kipra, Somija un Luksemburga, B grupā ielozētas Grieķijas, Šveices, Itālijas un Lielbritānijas valstsvienības, bet C grupā spēkojas Rumānija, Izraēla, Beļģija un Īrija.

Katras grupas uzvarētāja un divas labākās otrās vietas ieguvējas iekļūs otrajā kvalifikācijas kārtā, kurā komandas tiks izkārtotas septiņās apakšgrupās pa četrām valstsvienībām katrā.