Piektdiena, 10. maijs
Maija, Paija

Latvijas kērlingistēm vēl divi zaudējumi pasaules čempionātā

Aizvadot sliktāko spēli pasaules čempionātā, Latvijas kērlingistes trešdien zaudēja Čehijai ar 2:10, bet pēc tam piekāpās arī ASV ar 3:7, vēsta komandas pārstāvji.

Pret Čehiju Latvijas komandai jau spēles pirmajā endā bija pēdējā akmens tiesības, bet pirmais punkts tika gūts tikai piektajā endā. Līdz tam Čehija jau bija paspējusi iekrāt sešu punktu handikapu. Kaut gan pēc pārtraukuma vienu punktu Latvija atspēlēja, tuvāk par 2:6 neizdevās pietuvoties. Spēlējot agresīvi, septītajā endā tika zaudēti vēl četri punkti, un atzīts pretinieču pārākums ar 2:10.

Dienas otrajā spēlē mūsu kērlingistes sacentās ar ASV, kur aizritēja jau daudz līdzīgāka cīņa. Pēc pirmajiem četriem endiem valdīja neizšķirts 1:1, pirmo izrāvienu veicot ASV, kas piektajā endā prata tikt pie trīs punktiem.
Pēc pārtraukuma Latvija spēja atbildēt tikai ar vienu punktu, amerikānietēm septītajā un astotajā endā liekot pretī attiecīgi vienu un divus punktus. Kaut gan vēl vienu punktu Latvijai izdevās atspēlēt devītajā endā, spēles uzvarētājs bija skaidrs – ar 3:7 piedzīvots zaudējums ASV.

Čempionāta pēdējā dienā Latvijai atlikušas divas spēles pret Vāciju un Dāniju, kuras, tāpat kā Latvija, deviņās spēlēs piedzīvojušas astoņus zaudējumus.

Šilovs: Nevarēju pievilt komandas biedrus

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs, aizvadot ceturto spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņā, centies parādīt savu labāko sniegumu, lai nepieviltu komandas biedrus, sarunā ar Zie...