Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

Neveiksmes pēdējā šautuvē liedz Latvijas biatlonistēm pacīnīties par augstām vietām Pokļukā

Madara Līduma, ierindojoties 47.vietā, bija veiksmīgākā no Latvijas biatlonistēm 15 kilometru klasiskajā distancē Pasaules kausa izcīņas trešā posma sacensībās Pokļukā (Slovēnija).Kārtējo reizi Līdumu pievīla šaušana stāvus. Šaujot guļus, viņa trāpīja visiem desmit mērķiem, bet stāvus četri palika neskarti.

Uzvarētājai norvēģietei Tūrai Bergerei Madara finišā zaudēja piecas minūtes un 17 sekundes.Ļoti veiksmīgi sacensības sāka Gerda Krūmiņa. Viņa sašāva pirmos 10 mērķus un pusdistancē bija starp 20 labākajām. Diemžēl trešajā šautuvē Krūmiņa pieļāva vienu, bet ceturtajā – pat trīs kļūdas, kas viņu atvirzīja uz 65.vietu 94 dalībnieču konkurencē (+7:38,9).Žanna Juškāne pirmajās trijās šautuvēs kļūdījās pa vienai reizei, bet pēdējā – trīs. Beigās viņai 92.vieta (+12:31,1).Otrajā vietā, Bergerei zaudējot tikai 1,8 sekundes, ierindojās Pasaules kausa kopvērtējuma līdere Kaisa Mekereinena. Trešā bija Marī Lora Brunē no Francijas (+0:35,3).Sestdien Pokļukā paredzētas sprinta sacensības, bet svētdien – jauktā stafete.