Svētdiena, 29. septembris
Mihails, Miķelis, Mikus, Miks

papildināta - Rubenes florbolistes uzvar Polijas klubu Eiropas Čempionvienību kausa izcīņā

Latvijas čempiones Rubenes florbolistes izcīnījušas pirmo uzvaru Valmierā un Kocēnos notiekošajā Eiropas Čempionvienību kausa izcīņā. Dāmu turnīra A grupas otrās kārtas mačā laukuma saimnieces ar 5:3 (0:1, 2:0, 3:2) trešdien pārspēja Gdaņskas Energa Olimpia florbolistes no Polijas un saglabā izredzes kvalificēties pusfinālam.

Vārtus mājinieču labā guva Liene Rajecka, Zane Klabere, Liene Adamane, Edīte Bankava un Zeltīte Bankava, kura otrajā trešdaļā nerealizēja soda metienu. Nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigās Polijas komanda samazināja starpību līdz minimumam, bet pēdējās minūtes sākumā E.Bankava guva piektos vārtus.Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Rubene zaudēja vienām no favorītēm piekāpās Zviedrijas klubam Umeo IKSU 0:7. Grupu turnīrā Kocēnu komandas pretinieces vēl būs Somijas klubs SC Classic, kas otrdien apspēlēja polietes 10:3.Trešdien vakarā vīru turnīra A grupas otrās kārtas spēlē otro zaudējumu piedzīvoja RTU/Inspecta florbolisti, kuri ar 4:8 (2:4, 2:2, 0:2) zaudēja Norvēģijas klubam Tunek IBK un zaudēja izredzes iekļūt pusfinālā. Vārtus rīdzinieku labā guva Kristians Lisovskis, Edgars Dzeguze, Andrejs Cvetkovs un Lauris Vidzis.Kā zināms, dienu iepriekš rīdzinieki zaudēja Somijas komandai Helsinku SSV 2:10. Grupu turnīrā RTU/Inspecta komandai vēl jātiekas ar dāņu klubu Team Århus, kas, tāpat kā Latvijas čempioni, pirmajās divās spēlēs piedzīvojuši neveiksmes.Eiropas Čempionvienību kausa izcīņas turnīros gan dāmām, gn vīriem piedalās astoņas vienības. Pa divām labākajām vienībām kvalificēsies pusfinālam, bet trešo un ceturto vietu ieguvēji izspēlēs mačus par piekto un septīto vietu. Kausa ieguvēji kļūs zināmi sestdien.