Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

papildināta - Rubenes florbolisti iekļuvuši Latvijas čempionāta pusfinālā

Hipolīzings Latvijas florbola čempionāta pusfinālā iekļuvusi Rubenes komanda, informē Latvijas florbola savienība.

Ceturtdaļfināla sērijas ceturtajā spēlē viņi pārliecinoši ar 11:1 sagrāva Pārgauju un pabeidza sēriju 3:1. Trīs vārtus guva Lauris Vidzis, pa diviem – Jānis Alps un Reinis Mirkšs.

Pirmajās divās ceturtdaļfināla spēlēs Rubenes komanda bija izcīnījusi uzvaras 5:4 un 11:9, bet trešajā zaudēja pēcspēles metienu sērijā 4:5.

Pusfinālā Rubene tiksies ar ceturtdaļfināla pāra Talsi/Triobet – Jegevas Tahe uzvarētājiem. Pirmajos divos mačos talsenieki izcīnīja uzvaras, trešajā spēlē pārāki izrādījās Igaunijas komandas florbolisti – 4:2.

Jau ziņots, ka pirmie pusfinālā iekļuva Cēsu CelTik/Lekrings florbolisti, kuri ceturtdaļfināla sērijā ar 3:0 pārspēja Rīgas lauvas/LU. Viņu nākamie pretinieki būs RTU/Inspecta vai Ķekava. Sestdien trešajā spēlē ar 8:7 pagarinājumā uzvarēja Ķekava un izvirzījās vadībā sērijā 2:1.