Rīgā +5 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Paragvajas futbolisti pelnīti uzvar Slovākijas izlasi

Paragvajas futbola valstsvienība svētdien ar 2:0 (1:0) uzvarēja Slovākijas izlasi Pasaules kausa izcīņas finālturnīra F grupas otrās kārtas spēlē, piesakoties uz vietu astotdaļfinālā. Plkst.17 sāksies F grupas otrā spēle Itālija – Jaunzēlande.Cīņas sākums aizritēja diezgan miegainā spēlē. Mazliet aktīvāki uzbrukumā bija paragvajieši, par ko pirmā puslaika vidū arī tika atalgoti ar vārtu guvumu.

Pēc acīgas Bariosa piespēles lielisku sitienu vārtu stūrī izdarīja Enrike Vera.Uz brīdi slovāki aktivizējās, tomēr līdz pārtraukumam Paragvajas futbolisti saglabāja iniciatīvu, un vienu reizi savu komandu nācās glābt Slovākijas izlases vārtsargam Muham.Ne pārāk aizraujošs futbols laukumā bija arī otrajā puslaikā. Abu komandu centieni veidot uzbrukumus iestrēga pretienieku veidotajos aizsardzības tīklos, un līdz puslaika vidum cīņa ritēja praktiski ritēja bez sitieniem pa vārtiem.70.minūtē pirmā labā izdevība mainīt rezultātu pēc ilgāka laika bija Veram, taču pēc partnera centrējuma viņš ar galvu sita mazliet garām vārtiem. Vēl pēc brīža bumba pārlidoja pāri Muhas vārtiem pēc Toresa tālsitiena.Pelnīti otros vārtus paragvajieši guva četras minūtes līdz pamatlaika beigām, kad Kristians Riveross no soda laukuma līnijas trieca bumbu vārtu tīklā.Vienīgais ievērības cienīgais, ko Slovākijas futbolisti izveidoja pie pretinieku vārtiem, bija Viteka tāls sitiens zem pārliktņa kompensācijas laikā, ko atsita gandrīz līdz tam bez darba bijušais paragvajiešu vārtsargs Viljars.Pirmajā kārtā šajā grupā abas spēles beidzās neizšķirti 1:1.

Pasaules kausa izcīņa, F grupa

Slovākija – Paragvaja 0:2 (0:1)

Vārti: Vera (27.), Riveross (86.)
Brīdinājumi: Durica, Šestaks, Veiss - Vera
Statistika: sitieni pa vārtiem (vārtos) - 6 (1) : 11 (5), pārkāpumi - 14:18, aizmugures - 3:0, stūra sitieni - 3:1, bumbas kontrole - 51% : 49%.

Slovākija: Muha, Pekariks, Skrtels, Durica, Štrba, Veiss, Kozāks, Salata (Štohs, 83.), Hamšiks, Viteks, Šestaks (Hološko, 70.)
Paragvaja: Viljars, Bonē, Alkarazs, da Silva, Morels, Vera (Bareto, 87.), Kasaress, Riveross, Santa Kruss, Valdess (Toress, 68.), Barioss (Kardozo, 82.)
Galvenais tiesnesis: Edijs Mailē (Seišeļu salas)