Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Riteņbraucējam Bēcim 13.vieta Hainaņas velobrauciena posmā

Latvijas riteņbraucējs Armands Bēcis no Rietumu-Delfin komandas piektdien izcīnīja 13.vietu Ķīnā notiekošā Hainaņas daudzdienu velobrauciena (UCI kat.2.HC) ceturtajā posmā.

Par 237 kilometrus garā posma uzvarētāju kļuva itālis Saša Modolo (Lampre - Merida), kurš finišu spēja sasniegt pēc piecām stundām 41 minūtes un 28 sekundēm. Zīmīgi, ka Itālijas sportists uzvarējis jau otrajā posmā pēc kārtas.

Tikmēr Bēcis un pārējie Rietumu-Delfin braucēji finišēja ar uzvarētāju vienā grupā, tāpēc visiem vienāds finiša laiks.

Bēcis tika klasificēts 13.vietā, bet Igaunijas riteņbraucējs Pēters Prūss bija 19.pozīcijā, kamēr Krists Neilands sekoja 33.vietā. Tikmēr Emīls Liepiņš bija 63.pozīcijā, bet 65. un 67.vietā sekoja attiecīgi Larss Prija un Andris Smirnovs, savukārt 88.pozīcijā bija lietuvietis Toms Vaitkus.

Kopvērtējumā līderis ir trešdienas posma uzvarētājs Andrea Palīni (Skydive Dubai - Al Ahli Club), bet no Rietumu-Delfin labākais ir Vaitkus, kurš atpaliek par 26 sekundēm un atrodams 14.vietā.

Sacensības deviņu posmu garumā ilgs līdz 28.oktobrim.

Kā zināms, pirms tam Ķīnā risinājās Tour of China I&II daudzdienu velobraucieni. Tour of China I sacensībās pirmajā posmā triumfēja Bēcis, bet noslēguma kopvērtējumā labākais bija 26.vietu izcīnījušais Alpha Baltic - Maratoni.lv braucējs Viesturs Lukševics, bet Tour of China II kopvērtējumā 21.vietā ierindojās cits Alpha Baltic - Maratoni.lv riteņbraucējs Māris Bogdanovičs.