Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Rietumu-Delfin

Rietumu-Delfin komandas riteņbraucējiem panākumi treka sacensībās Spānijā

Latvijas vadošās riteņbraukšanas komandas „Rietumu – Delfin” sportisti nedēļas nogalē Spānijā veiksmīgi startēja Valencijas provinces treka riteņbraukšanas sacensību posmā. 10 kilometru garajā grupas braucienā ar septiņiem finišiem nepārspēts palika Armands Bēcis, bet kopvērtējumā par sacensību uzvarētāju kļuva vēl viens „Rietumu – Delfin” sportists un bijušais Eiropas vicečempions šosejas grupas braucienā Andžs Flaksis, vēsta komandas pārstāvis Toms Markss.

Riteņbraucējs Smirnovs finišē ceturtais sacensībās Čehijā

Svētdien, 9.septembrī Čehijā notiekošajās Okolo jižních Čech 2012 (UCI 2.2) daudzdienu sacensību pēdējā posmā, Rietumu-Delfin riteņbraucējam Andrim Smirnovam nedaudz pietrūka līdz pjedestālam. Andris finišēja ceturtajā vietā.  Pirmo vietu ieguva  Sobrinmo Joaquin (SP TABLEWARE Cycling team) 130.8 km garo trasi pieveicot ar laiku 3:00:17. Otrajā vietā  bija Bernas Pawel (Poland National Team U23), savukārt trešais  etapā bija Geert  van der Weijst (Cycling Team Jo Piels), informē Rietumu-Delfin komanda.

Bekmanis ātrākais Ausa memoriālajā velobraucienā Igaunijā

Latvijas riteņbraucējs Indulis Bekmanis no Rietumu-Delfin komandas svētdien svinēja uzvaru Lauri Ausa Memoriālajā braucienā Igaunijā, bet viņa komandas biedrs Artis Pujats ieņēma 3.vietu, portālu Diena.lv informēja komanda.