Svētdiena, 22. septembris
Maigurs, Mārica, Māris

Sprinterim Smirnovam otrā vieta Tour of Borneo velobrauciena otrajā posmā

Latvijas komandas Rietumu-Delfin sprinteris Andris Smirnovs svētdien izcīnīja otro vietu Malaizijā notiekošo daudzdienu velosacensību "Tour of Borneo" (UCI kat.2.2) otrajā posmā.

138,9 kilometrus garajā distancē uzvaru sprinta finišā guva Nīderlandes sportists Joss Kops (CCN), bet Smirnovs distanci noslēdza otrais.

Arī visi pārējie Rietumu-Delfin komandas sportisti finišēja lielajā grupā, piekto vietu izcīnot Armandam Bēcim, bet Igaunijas riteņbraucējam Pēteram Prūsam un Kristam Neilandam ierindojoties attiecīgi 22. un 26.pozīcijā.

Kopvērtējumā līderis joprojām ir Austrālijas sportists Kregs Everss (Data#3 Symantec team p/b Scody), kuram minūti un divas sekundes zaudē Neilands, bet minūti un septiņas sekundes Bēcis, ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu. Tikmēr Prūss un Smirnovs kopvērtējumā ir piektajā un astotajā pozīcijā, bet komandu vērtējumā Rietumu-Delfin ieņem līderpozīciju.

Kā zināms, pirmajā etapā, kas bija individuālais brauciens, sestdien Neilands un Bēcis iekļuva labāko trīs sportistu vidū, ieņemot attiecīgi otro un trešo vietu.

Velobraucienā paredzēti vēl trīs posmi. Sacensības noslēgsies nākamajā trešdienā.

Kā zināms, vien trešdien Latvijas komandas riteņbraucēji noslēdza dalību Hainaņas daudzdienu velobraucienā, kurā Neilands kopvērtējumā ierindojās augstajā piektajā vietā.