Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

STATS/ASK regbistiem otrā uzvara Lietuvas čempionātā

STATS/ASK regbija komanda Lietuvas atklātā čempionāta otrajā spēlē Carnikavā izcīnīja otro uzvaru — 16:8 (5:3) pār Šauļu komandu Salda. Pirmajā puslaikā piezemējumu izdarīja Gatis Groza, bet Salda atguva trīs punktus ar soda sitienu. Otrajā puslaikā Jānis Priede iesita dropgolu, panākot 8:3, taču lietuvieši ar piezemējumu izlīdzināja rezultātu.

Andreja Aleksandrova soda sitiens un Andra Peltmaņa piezemējums deva galīgo rezultātu 18:6.Nākamo spēli Lietuvas čempionātā STATS/ASK aizvadīs 11. maijā savā laukumā pret Viļņas komandu Geležinis vilkas. Līdz tam regbisti Latvijas izlases sastāvā aizvadīs spēles Polijā un pret Horvātiju mājās.