r
rižskoje ģinamo, gazmjas. vosjmoje marta - kas vēl trūkst? Vēl pietrūkst "`vīriešu dienas"
Artūrs
A
Manuprāt, viss sākas ar... laikam 2 vārtu pārsvars ir nepieklājīgi, un RD par kaunās par šādu rezultāta vadību. Pēc tam ilgi nav jāgaida, līdz likumsakarīgi dzēš pēdējo starpību.
atis
a
Muļķīgi bija, ka trešajā periodā pārgāja uz trīs maiņām - puuiši aiz noguruma sāka kļūdīties un gandrīz zaudējām uzvarētu spēli !
Mantrausis
M
Paldies Autoram! Man pašam tīk būt naivam un ticēt pasakām, bet pasakas jau labu vien vēlē.... Protams, es cerēju uz 4:2 vai 4:3 un - loģiski - ir jādomā par pēdējās minūtēs zaudētiem vārtiem un izsētiem punktiem... BET TĀS emocijas, kas vakar valdīja mūsu hokeja sabiedrībā, kam pieslēdzās pat ārzemnieki.... Nu - tās var pārspēt Elīna Garanča ar Karmenu. Paldies Autoram, labas brīvdienas, Paldies Dinamo! Saulainus un "starojošus" svētkus!
Reti
R
interesants komentārraksts.Autors pelna uzslavu.Un,,izpētes vērtais fenomens,, jau kļūst par kretīnisma kalngalu.Tas norāda arī uz ļoti vāju komandas psihoenerģētisko stabilitāti-bailēm noticēt,ka spēles beigas var būt uzvaru nesošas!Lūzeru nostādnes lien ārā.