Trešdiena, 2. oktobris
Skaidris, Ilma

Brazīlijas futbolisti pēdējās minūtēs izlaiduši uzvaru pār Ekvadoru

Zaudējot vārtus priekšpēdējā minūtē, uzvaru 2010.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlē Dienvidamerikas zonā izlaiduši Brazīlijas futbolisti, kuri viesos nospēlēja 1:1 ar Ekvadoru.

Spēles 72.minūtē brazīliešus vadībā izvirzīja Žulio Baptišta, ar patālu sitienu negaidīti pārspējot mājinieku vārtsargu. Taču spēles priekšpēdējā minūtē mājiniekiem izdevās atspēlēties. Ekvadorieši labi ielauzās brazīliešu soda laukumā, izdarīja piespēli vārtu priekšā, taču vārtsargs sitienu atvairīja. Pirmais pie atlēkušās bumbas bija Kristians Noboa un trieca to zem vārtu pārlikņa.

Kolumbija ar 2:0 pārspēja Bolīviju, bet Čīle viesos ar 3:1 pieveica Peru.

Kopvērtējums (pēc 11 spēlēm): Paragvaja 23 punkti, Argentīna 19, Čīle 19, Brazīlija 18, Urugvaja 16, Kolumbija 14, Ekvadora 13, Venecuēla 10, Bolīvija 9, Peru 7.