Smidzinošs lietus
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Latvijas telpu futbola izlase uzvar Angliju Pasaules kausa kvalifikācijas pirmajā spēlē

Latvijas telpu futbola (futzāla) izlase ar pārliecinošu uzvaru sākusi 2012.gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pirmās kārtas C grupas turnīru. Ceturtdien Jelgavā laukuma saimnieki ar 7:1 pieveica Anglijas izlasi. Piektdien Latvijas izlase tiksies ar Sanmarīno komandu, kas pirmajā kārtā zaudēja Kiprai 1:2.

Septītajā minūtē 38 sekunžu laikā bumba trīs reizes pabija vārtos. Mājinieku labā precīzi sita Igors Dacko un Andrejs Aleksejevs, panākot 2:1. Otrajā puslaikā Artūra Šketova trenētās Latvijas izlases panākumu ar vēl četriem gūtiem vārtiem nostiprināja Maksims Seņs (2), Andrejs Šustrovs un Dmitrijs Zabarovskis, vēl reizi angļi ieraidīja bumbu savos vārtos.

Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas otrajā kārtā, kas paredzēta decembra vidū, iekļūs piecu apakšgrupu uzvarētāji un divi labākie otro vietu ieguvēji. Septiņu otrās kārtas apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvēji kvalificēsies izslēgšanas kārtai, kurā 14 komandas divos pāros noskaidros septiņus finālturnīra dalībniekus no Eiropas.

Pasaules kausa izcīņās fināls notiks nākamā gada novembrū Taizemē.