Smidzinošs lietus
Sestdiena, 28. septembris
Sergejs, Svetlana, Lana

Latvijas U-19 futbolisti V.Granatkina piemiņas turnīru noslēdz 11.vietā

Dalību Valērija Granatkina piemiņas turnīrā noslēgusi Latvijas U-19 futbola izlase, kas no Sanktpēterburgas atgriezās ar izcīnītu 11.vietu, ar 2:1 uzvarot Azerbaidžānas futbolistus.

Spēles rezultātu 12. minūtē atklāja Latvijas izlases pussargs Alekss Regža. Tikai pirmā puslaika beigu daļā Azers Salahlī spēja panākt izlīdzinājumu, pirmās 45 minūtes noslēdzot ar 1:1. Valērijs Šabala mača 90. minūtē guva otros vārtus Latvijas U-19 futbolistiem, palīdzot izcīnīt uzvaru ar 2:1 un 12 komandu konkurencē ierindoties 11.vietā.

Grupu turnīrā Latvijas izlase zaudēja abās spēles, vispirms ar 0:2 piekāpjoties Čehijai, bet četras dienas vēlāk ar 0:7 tika atzīts Turcijas pārākums. Cīņā par 9.vietu, ar 0:4 tika kapitulēts arī Grieķijas spēlētājiem.