Rīgā +16 °C
Piektdiena, 27. septembris
Ilgonis, Ādolfs

Liepājas metalurga futbolisti iekļūst Latvijas kausa izcīņas pusfinālā

Latvijas kausa izcīņas futbolā ceturtdaļfināla spēlē sestdien Liepājas metalurgs savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pieveica Daugavpils klubu Daugava, iekļūstot turnīra pusfinālā.

Šajā spēlē vienīgos vārtus otrajā puslaikā guva lietuviešu centra aizsargs Mindaugs Bagužis.

Kā vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF), spēles pirmajās minūtēs cīņa bija mierīga un abas komandas spēlēja ļoti piesardzīgi, tāpēc reālu iespēju gūt vārtus nebija. Mača 25.minūtē pie pirmajiem vārtu gūšanas momentiem nonāca laukuma saimnieki - iespējas izcelties bija gan Jurģim Kalnam, gan Oskaram Kļavam. Pirmā puslaika beigu daļā par bīstamu pārkāpumu pret pretinieku sarkano kartīti uzreiz saņēma Liepājas skatītājiem labi pazīstamais Daugavas pussargs Maksims Rafaļskis, līdz ar to atstājot viesus mazākumā.

Rezultāts tika atklāts otrā puslaika vidū, kad Bagužis pēc stūra sitiena izspēles pārspēja Daugavas komandas vārtsargu Kasparu Ikstenu. Turpinājumā cīņa bija līdzīga un Liepājas metalurgam izdevās nosargāt minimālo pārsvaru.

Ar šo spēli sākas Latvijas futbola jaunā sezona.

Liepājas metalurgs pagājušajā sezonā ieņēma otro vietu Latvijas virslīgas čempionātā, bet Daugava izcīnīja bronzas godalgas.

Pārējās Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēles risināsies svētdien, kad esošā valsts čempionvienība Ventspils tiksies ar Jelgavas futbolistiem, Skonto spēkosies ar komandu Jūrmala, bet Gulbene cīnīsies pret Jūrmala-VV vienību, kas veikusi apvienošanos ar Rīgas Daugavu un šosezon startēs zem šī nosaukuma.

Katras spēles uzvarētāji iekļūs pusfinālā, kura pāru izloze notiks atsevišķi.

Ar lielām ambīcijām

Toms Skujiņš: Pasaules čempionāta trase priekš manis ir ļoti laba, jo ir pietiekami smaga.