Rīgā +4 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

papildināta - LMT virslīgas līderu divcīņā uzvar Liepājas metalurgs

LMT Virslīgas čempionāta 17.kārtā līderu savstarpējā spēlē otrajā vietā esošie Liepājas metalurgs futbolisti ar 2:1 pārspēja FK Ventspils. Pārliecinošas uzvaras izcīnīja Skonto un Jūrmalas-VV komandas, bet neizšķirti spēlēja Olimps/RFS un Dinaburg, informē turnīra rīkotāji.

Liepājā abas komandas pēc pirmā puslaika spēlēja bez vārtu guvumiem, bet otrā puslaika sākumā mājinieki īsā laika sprīdī divas reizes pārspēja FK Ventspils vārtsargu Andri Vaņinu. Ar rezultatīviem sitieniem izcēlās Maksims Rafaļskis un Ģirts Karslons. Drīz pēc tam ventspilnieki vienus vārtus atguva - izcēlās īsu brīdi iepriekš uz maiņu iznākušais Grigorijs Čirkins, taču līdz spēles beigām pašreizējiem čempioniem neizšķirtu panākt neizdevās.

Olimps/RFS un Daugavpils Dinaburg divcīņā LU stadionā viesus pirmā puslaika vidū pēc stūra sitiena izspēles vadībā izvirzīja Ritus Krjauklis, bet otrā puslaika sākumā Aleksands Kļimovs uz tablo atjaunoja līdzsvaru. Mača turpinājumā abām komandām bijušas izdevības gūt uzvaras vārtus, taču neviena no tām netika izmantota.

Turnīra tabulas trešās vietas īpašnieki Skonto futbolisti savā laukumā ar 6:0 sagrāva citu galvaspilsētas klubu Daugava. Uzvarētājus jau pirmajā minūtē vadībā izvirzīja Kristaps Blanks, bet pēc tam trīs reizes pretinieku vārtsargu pārspēja Ivans Lukjanovs. Mača beigās spēlei punktu ar rezultatīviem sitieniem pielika Igors Semjonovs un Vladimirs Dvališvili.

Jūrmalas-VV un Rēzeknes Blāzmas divcīņā (3:0) izšķirošie notikumi risinājās pirmajā puslaikā, kad Jurģis Kalns vispirms nerealizēja 11 metru soda sitienu, bet pēc tam reabilitējās par neveiksmi, gūstot trīs vārtus.

aa

LMT Virslīga
17.kārta

Olimps/RFS - Dinaburg 1:1 (0:1)
Vārti: Kļimovs (57.); Krjauklis (33.)
Olimps/RFS: Darģis, Klimovičs, Daņilovs, Kazura, Špeļs, Siņicins, Kļimovs, Astafjevs (Budilovs 46.), Miholaps, Perepečko (Laizāns 38.), Pētersons.
Dinaburg: Davidovs, Krjauklis, Kuļešovs, Simonovs, Sokolovs, Daņiļins, Afanasjevs, Koļcovs (Gabovs 62.), Logins, Songs, Vorobjovs.
Brīdināts: Klimovičs (Olimps/RFS)
Tiesnesis: S.Braga
Skatītāji: 150

Jūrmala-VV - Blāzma 3:0 (3:0)
Vārti: Kalns (13., 37., 39.)
Jūrmala-VV: Bogdanovs, Kuzņecovs, Gubins (Bārbalis 70.), Macions, Gospodars (Bespalovs 77.), Bezzubovs, Kalns, Žatkins (Zuntners 74.), Ksenzovs, Siņicins, Toress.
Blāzma: Vlasovs, Ivanovs, Kirilovs, Belovs, Kaļva, Bogdaškins (Jermakovs 45.), Jukšs (Silovs 46.), Propustins, Rancāns, Novožilovs (Borisovs 66.), Semjonovs.
Brīdinājumi: Toress, Žatkins; Jukšs, Jermakovs, Protustins, Kaļva.
Tiesnesis: A.Sipailo
Skatītāji:
200

Skonto - Daugava 6:0 (2:0)
Vārti: Blanks (1.), Lukjanovs (35., 59. - 11 m, 73.), Semjonovs (83.), Dvališvili (90.)
Skonto: Māliņš, Hščanovičs, Gamezardašvili (Kožans 74.), Žuniors, Kozlovs, Laizāns, Mingazovs, Perepļotkins (Semjonovs 60.), Smirnovs, Lukjanovs, Blanks (Dvališvili 46.).
Daugava: Dzelme, Žuļevs, Hlibovs, Mišins (Hačatrjans 75.), Priedēns, Maksimenko, Agafonovs (Fjodorovs 64.), Korabļovs, Kandovs (M.Tarasovs 46.), Ševeļovs, D.Tarasovs.
Brīdinājumi: Perepļotkins, Mingazovs; Žuļevs
Tiesnesis: Treimanis

Liepājas metalurgs - FK Ventspils 2:1 (0:0)
Vārti: Rafaļskis (53.), Karlsons (54.); Čirkins (69.)
Metalurgs: Spole, Kļava, Zirnis, Kastners (Kožokari 79.), Ivanovs, Rafaļskis, Tamošausks, Surņins, Kirhners, Karlsons, Jemeļins.
FK Ventspils: Vaņins, Kosmačovs, Cilinšeks, Kačanovs, Rimkus, Mentešašvili, Špakovs (Čirkins 46.), Mihadjuks (Žigajevs 88.), Dedovs (Višņakovs 62.), Cigirlašs, Butriks.
Brīdinājumi: Jemeļins, Ivanovs, Kļava; Čirkins, Kačanovs, Cigirlašs.