Rīgā +3 °C
Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

papildināta - Metalurgs uzvar Kurzemes derbijā un nostiprina pārvaru LMT virslīgā

LMT futbola virslīgas 26.kārtas centrālajā spēlē līderu divcīņā Liepājas metalurgs izbraukumā ar 2:1 pārspēja Latvijas čempionvienību FK Ventspils. Pēdējā kārtas spēlē Daugavpils Dinaburg izbraukumā ar 1:0 pārspēja Olimps/RFS.Liepājniekus jau devītajā minūtē vadībā izvirzīja čempionāta rezultatīvākais uzbrucējs Kristaps Grebis, kurš izmantoja FK Ventspils vārtsarga Pāvela Česnovska kļūdu.

Aptuveni desmit minūtes vēlāk Intars Kirhners dubultoja viesu pārsvaru, noslēdzot skaistu Denisa Rakela un Kristapa Grebja veidotu kombināciju.FK Ventspils galvenais treneris Nuncio Cavatjeri uz karstām pēdām veica divas spēlētāju maiņas, Aleksandra Baturinska un Ritvara Rugina vietā sūtot Vitāliju Astafjevu un Edgaru Gauraču. Laukuma saimnieki pamazām pārņēma iniciatīvu, taču vārtu guvumā to pārvērst izdevās vien otrā puslaika sākumā, kad ar skaistu sitienu bumbu Viktora Spoles sargāto vārtu tālajā stūrī raidīja Jurijs Žigajevs. Liepājas metalurgs futbolistiem izdevās izturēt FK Ventspils spiedienu līdz pat mača beigām un noturēt panākumu ar 2:1.Liepājas metalurgs ar 54 punktiem kļuvis par vienīgo LMT Virslīgas līderi, bet FK Ventspils ir trīs punkti mazāk. Tiesa, ventspilniekiem vēl ir spēle rezervē.

LU stadionā Daugavpils Dinaburg, pateicoties gruzīna Vasilija Gučašvili rezultatīvajam sitienam mača 37.minūtē, pārspēja Olimps/RFS komandu.

Jau ziņots, ka sestdien Skonto futbolisti ar 7:0 sagrāva Rīgas Daugavu un Jūrmala-VV ar 3:0 pieveica Rēzeknes Blāzmu.