Rīgā +16 °C
Sestdiena, 21. septembris
Matīss, Modris, Mariss

Piekto vietu Ziemas kausā izcīna Jūrmalas Spartaks

Piekto vietu Latvijas Futbola virslīgas (LFV) rīkotajā SMScredit.lv Ziemas kausa izcīņā otrdien ieguva Jūrmalas Spartaka vienība, kas pēcspēles sitienu sērijā pārspēja pirmās līgas čempioni Riga.

Aizvadītajā mačā pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet pēcspēles sitienos Spartaks bija pārāks ar 6:5.

Spēles rezultātu 35.minūtē atklāja Spartaka komandu pārstāvošais brazīlietis Felipe duš Santušs, bet 58.minūtē pēc centrējuma soda laukumā ar sitienu ar galvu izlīdzinājumu panāca Iļja Šadčins. Mača beigās aktīvāki bija rīdzinieki, tomēr panākt uzvaru neizdevās, tāpēc uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles sitienu sērijā.

Tajā pirmie 11 sitieni bija nekļūdīgi, bet 12. raidījumā Vladislavs Kurakins atvaira japāņa Takeo Ogavas sitienu un Spartaks varēja priecāties par panākumu.

Šajā mačā Riga komandai palīdzēja arī Latvijas izlases spēlētājs Oļegs Laizāns, kurš tajā pašlaik uztur sportisko formu.

Kā zināms, pirms tam otrdien spēlē par septīto vietu turnīrā Daugavpils ar rezultātu 1:0 pieveica Metta/Latvijas Universitāte komandu.

Šīs kausa izcīņas turpinājumā ceturtdien dueli par trešo vietu aizvadīs Jelgava un Skonto, kas šogad netika pielaista startam virslīgā. Tikmēr fināls gaidāms sestdien pusdienlaikā, spēkus samērojot pašreizējai Latvijas čempionei Liepāja un Ventspilij.

Turnīrs norisinās Skonto hallē, bet Ziemas kausa izcīņas uzvarētājs saņems balvu 6000 eiro vērtībā no virslīgas tehniskā partnera Nike.