Otrdiena, 1. oktobris
Lāsma, Zanda, Zandis

Skonto futbolisti zaudējuši punktus Tranzītam

Skonto futbolisti trešdien viesos nespēja pārvarēt Ventspils Tranzītu LMT Latvijas virslīgas spēlē - 1:1.

Jau spēles 10.minūtē rīdzinieki atklāja rezultātu, kad ar skaistu sitienu vārtu devītniekā izcēlās Raivis Hščanovičs. Cīņa saglabājās līdzīga, vārtu gūšanas iespējas vairāk bija Skonto futbolistiem, taču tā arī nespēja gūt vārtus. 71.minūtē Tranzīts pēc stūra sitiens izpildīja trīs raidījumus pa rīdzinieku vārtiem. Divus viesiem izdevās atvairīt, taču ar trešo mēģinājumu Nauris Bulvītis panāca izlīdzinājumu.

Tranzītam šis bija jau sestais neizšķirts desmit spēlēs, kas komandu ar sešiem punktiem ierindo septītajā pozīcijā. Skonto pirmo reizi zaudēja punktus neizšķirtā. Iepriekš rīdzinieku rēķinā bija septiņas uzvaras un divi zaudējumi. Ar 22 punktiem Skonto saglabāja trešo vietu.