Rīgā +6 °C
Pirmdiena, 30. septembris
Menarda, Elma, Elna

Tikai vieni gūti vārti UEFA Eiropas līgas pusfināla pirmajās spēlēs

Mazrezultatīvas izrādījušas UEFA Eiropas līgas pusfināla pirmās spēles, kurās gūti tikai vieni vārti.Madrides Atletico futbolisti savā laukumā ar 1:0 pārspēja Liverpool komandu, pateicoties Djego Forlana devītajā minūtē gūtajiem vārtiem.Spēlē bija ļoti maz citu vārtu gūšanas iespēju. Mazliet labākas iespējas bija mājiniekiem, bet Liverpool faktiski vienīgo reālo iespēju atspēlēties palaida garām pirmā puslaika vidū, kad Stīvena Džerārda sistā bumbā aizlidoja garām vārtiem.

Otrs Anglijas premjerlīgas klubs Fulham izbraukumā nosargāja bezvārtu neizšķirtu ar Vācijas komandu Hamburg SV. Ievērojams teritoriāls pārsvars piederēja mājiniekiem, taču lieliski Fulham vārtus sargāja Marks Švarcers, atvairot vismaz trīs bīstamus Hamburgas komandas spēlētāju sitienus.Jāpiezīmē, ka abu Anglijas klubu pieticīgo sniegumu, visticamāk, ietekmēja nogurdinošais ceļš. Eiropā noteiktās lidojumu satiksmes ierobežojumu dēļ Liverpool futbolisti uz Madridi ceļoja ar vilcienu, bet Fulham uz Hamburgu – ar autobusu.Atbildes spēles paredzētas 29.aprīlī Londonā un Liverpūlē. Eiropas līgas fināls notiks 12.maijā Hamburgā.