Rīgā +20 °C
Trešdiena, 25. septembris
Rauls, Rodrigo

UEFA Eiropas līgas finālā tiksies Chelsea un Benfica

UEFA Eiropas līgas finālā 15.maijā Amsterdamā tiksies Londonas Chelsea un Lisabonas Benfica komandas.

Londonas Chelsea savā laukumā ar 3:1 atbildes spēlē uzvarēja Šveices čempionus Basel, summā triumfējot ar 5:2. Pirmie Stamford Bridge stadionā vārtus guva viesi, kad pirmā puslaika kompensācijas laikā izcēlās Mohammeds Salahs. Chelsea atbilde sekoja uzreiz pēc pārtraukuma, kad Fernando Toress, Viktors Mouzess un Dāvids Luizs deviņu minūšu laikā panāca 3:1. Pašreizējiem Čempionu līgas titula īpašniekiem Chelsea nu būs iespēja triumfēt arī otrajā prestižākajā Eiropas klubu turnīrā.

Tikmēr Lisabonā vietējie Benfica centās atspēlēties pēc pirmajā mačā viesos ciestā zaudējuma pret Stambulas Fenerbahce (0:1). Atbildes mačā jau 9.minūtē Nikolass Gaitans atklāja mača rezultātu mājiniekiem, bet 23.minūtē 11 m soda sitienu realizēja viesu futbolists Dirks Kouts. Uzvaru mačā un vietu finālā Benfica komandai nodrošināja Oskars Kardoso, kurš brīdi vēlāk atkārtoti vadībā izvirzīja portugāļus, bet mača 66.minūtē no tuvas distances pielika punktu - 3:1, summā 3:2. Benfica pēc 23 gadu pārtraukuma atkal spēlēs Eiropas klubu turnīra finālā, tikmēr Fenerbahce neizmantoja iespēju finālu sasniegt pirmo reizi.